Partnerzy

Vault Skate

W zasadzie - bardzo podobna do nas - grupa młodych zapalonych osób, uprawiająca wszystkie możliwe i ciekawe dyscypliny sportu.

Nasi Partnerzy - Vault Skate - prowadzą także sprzedaż longboardów - więcej szczegółów pod na ich stronie internetowej.

IGOSPORT

IgoSport - to firma ze sprzętem outdoorowym, z którą współpracujemy w dziedzinie odzieży i akcesoriów, które przydają się nie tylko do uprawiania Kitewing, ale też innych sportów.
Kluczowy Kontakt: Rafał

BoboSKI

BoboSKI jest Partnerem KW pod względem szkoleń i wypożyczania sprzętu narciarskiego. Firma zapewnia wysokiej klasy instruktorów i dobrej jakości sprzęt sportowy. Siedziba Firmy BoboSKI mieści się w Szczyrku w Hotelu Zacisze. Kluczowy kontakt: Bogdan Zachajkiewicz

Granda

Granda to Centrum Rekreacyjne, które jest naszym Partnerem w organizowaniu imprez sportowo-rekreacyjnych oraz pokazów Kitewing. Oferta Grandy to rewelacyjny sposób na spędzenie czasu wolnego. Centrum Grandy mieści się na Błoniach miasta – Bielska –Białej.
Kluczowy kontakt: Wacław Mleczko

Funsport

Funsport to szkoła narciarstwa, windsurfingu kitesurfingu, ale również Centrum Testowe KW z siedzibą pod Koleją Krzesełkową COS Skrzyczne. Firma Funsport jest przedstawicielem sprzętu sportowego firmy ELAN, jednak prowadzi także sprzedaż pozostałych akcesoriów sportowych. W tym punkcie umówisz się na szkolenie i uzyskasz fachowe porady dotyczące nie tylko Kitewing, ale również właściwego wyposażenia do uprawiania wielu sportów.
Kluczowy kontakt: Paweł Kubica

3SAdventure

Firma z siedzibą przy stoku narciarskim Kiczera-Puławy (link do opisu stoków narciarskich) (k. Rymanowa) to nasz główny Partner na Podkarpaciu. 3SAdventure to nasz Punkt Testowy, gdzie można zobaczyć, spróbować, zaczerpnąć fachowych informacji lub pod okiem instruktora nauczyć się, jeździć na Kitewing. Oprócz tego firma 3SAdventure to nasz Parnter w dziedzinie szkoleń narciarskich i organizacji wyjazdów freeride.
Kluczowy kontakt: Karol Marcinkowski.

Kontakt: email: biuro@WithTheWind.pl