WTW Team

WITH THE WIND – Cala Polska, Cały Rok!

Jesteśmy grupą zrzeszającą pod swoimi skrzydłami ludzi, których pasją jest sport i aktywny wypoczynek, zwłaszcza fascynatów wszelakich sportów wiatrowych takich jak windsurfing, kitesurfing, landkiting, paragliding i oczywiście Kitewing, ale również wszystkich innych sportów, dla których Kitewing jest nowymi wymiarem ich uprawiania, np.: narciarstwo, snowboard, rolki, łyżwiarstwo, mountineboard, dirtsurf, itp.

Firma With The Wind to nie tylko Dystrybutor sprzętów i akcesoriów Kitewing, przede wszystkim jesteśmy Waszym przedstawicielem i rzecznikiem, w pozyskiwaniu nowych terenów do uprawiania Kitewing, organizowaniu pokazów, zawodów i innych imprez opartych o tą świetną dyscyplinę. A nasz cel to ułatwienie dostępu do sportu Kitewing, jak najszerszej liczbie fascynatów i osób zainteresowanych.

Oprócz wymienionych powyżej celów które sobie stawiamy, prowadzimy szkolenia jako autoryzowana jednostka Kitewing, służymy poradami i pomocą we wszystkich ewentualnych problemach związanych z uprawianiem Kitewing.

Łukasz

Założyciel With The Wind. Fascynat wszystkich sportów wiatrowych, narciarstwa i jazdy na rolkach. Ostatni odkłada skrzydło...

E-mail: biuro@withthewind.pl

Kontakt: email: biuro@WithTheWind.pl